Полірування граніту – всі секрети.
3.21/С СПОСОБИ ПОЛІРУВАННЯ ГРАНІТУ

Полірування граніту – всі секрети.

Не секрет, що натуральність знову на піку популярності. Облицювання та прикраса будинку природними породами все більше набирає обертів. Одним із найбільш затребуваних мінералів є граніт. Маючи найбільшу міцність і твердість серед інших агломератів, він має дивовижну структуру і багату палітру кольорів. Найкращим способом підкреслити красу кам'яних плит є полірування граніту. Найбільш якісну обробку слебів пропонує своїм клієнтам компанія BMBC Marble.

Полірування в домашніх умовах.

Граніт неймовірно твердий і подряпати або пошкодити його досить складно, але якщо так вийшло, що робочій поверхні завдано невеликої шкоди, фахівці BMBC Marble рекомендують спеціальні інструменти з порошковим напиленням, після яких застосовують повсті кола. Сьогодні їх можна купити у спеціалізованих магазинах, у комплекті з полірувальною рідиною. Саме цей метод найбільш поширений, він дає можливість отримати дзеркальну гладь із неповторним блиском. Чудовий результат у домашніх умовах дає обробка оксидом хрому.

Перед тим як розпочати обробку, протріть робочу область м'якою вологою тканиною, видаляючи пил та бруд. Якщо нагорі каменю є невеликі маслянисті цятки, слід їх ретельно відтерти, таким чином, знежирюючи гладь. Після цих маніпуляцій слід нанести засіб для полірування на мінерал і почекати, поки воно вбереться. Остаточний штрих – затирання повстяним колом.

Поліровка граніту від BMBC Marble.

Фахівці BMBC Marble пропонують своїм клієнтам лише якісну сировину. Саме тут полірування граніту відбувається тільки на високоякісному обладнанні, ціна готових виробів залежить від розміру плит і сорту каменю. Майстри компанії проводять обробку за останніми технологіями в кілька етапів:

  • Кам'яна заготовка обрізається на верстаті окантовочному, після чого її перекладають на шліфувальну машину для полірування.
  • Лощення займає набагато більше часу, ніж проста окантовка, тут важливо, щоб майстер мав не тільки високу кваліфікацію, але й особливу витримку і силу.
  • Процес шліфування, на відміну різання, проходить під повним контролем досвідченого працівника. Для оптимального результату використовують шліфувальний верстат із алмазними насадками.
  • Обробка починається з насадки із найбільшим напилюванням. За допомогою її майстер прибирає всі нерівності, горби, ями, тріщини, відколи з кам'яної поверхні. Під час процесу весь час здійснюється водяне охолодження, яке дозволяє уникнути розтріскування та псування плити.
  • Після великих насадок у хід йдуть дрібніші наконечники. Кожна з них повторює шлях попередньої, щоразу доводячи гладь слеба до досконалості. Найдрібніша надає остаточного блиску.

На думку фахівців, саме процес наведення глянцю займає левову частку під час обробки агломерату, але після неї ціна граніту значно зростає. Оброблена досвідченим працівником BMBC Marble поверхня на кращому устаткуванні дозволить зберегти первісний вигляд каменю на довгі роки, дозволяючи йому не тьмяніти і сяяти первозданним блиском.

Дізнатись більше:

Облицювання гранітом.

Укладання граніту.

Оздоблення фасадів гранітом.